Artykuł promocyjny o Szkole cz. II

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom w stosunku do kandydatów Szkoła Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Poznaniu rozpoczęła akcję informacyjna i promocyjna.
Udział kadry w wielu przedsięwzięciach promocyjnych zostaje poprzedzona artykułami w lokalnej prasie, których przedstawiona jest ścieżka kariery strażaka w służbie kandydackiej.
Ponadto ten sposób informowania przynosi również wymierną korzyść w zakresie prawidłowego przygotowania się kandydata do egzaminów wstępnych do szkół pożarniczych. Odpowiednio wcześnie przekazana informacja do szkół średnich umożliwia ukierunkowanie przyszłych kandydatów, którzy chcieliby podjąć naukę w naszych szkołach.
Dalszym etapem jest kolportaż folderów oraz udział w akcjach promocyjnych tj. Noc zawodowców, Targi edukacyjne oraz inne w ramach których istnieje możliwość informowania o warunkach naboru do szkół i do służby przygotowawczej.
Dziś prezentujemy materiał, który został opublikowany w Gazecie kościańskiej.

Opracowanie: bryg. Tomasz Wiśniewski - SA PSP Poznań