Aktualności

Bieg Niepodległości

-
W dniu 11 listopada 2019 roku reprezentacja szkoły wzięła ponownie udział w Biegu Niepodległości w Luboniu. Była to już IX edycja tej wspaniałej imprezy biegowej która wpisuje się w obchody 101 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Jednocześnie była to okazja do zorganizowania "Mistrzostw Szkoły w Biegu na 10 km" na atestowanej trasie przy wspaniałym dopingu uczniów lubońskich szkół i mieszkańców miasta. W zawodach wystartowało 12 kadetów reprezentujących kompanię I i II. Zwycięzcą rywalizacji wśród kadetów a tym samym mistrzem szkoły został Krystian Kalinowski który uzyskał czas 37 minut 14 sek, pozostałe miejsca na podium uzupełnili Bartosz Sobkowiak oraz Tomasz Krygier. Warto dodać, iż Krystian został jednocześnie zwycięzcą klasyfikacji biegaczy którzy pokonali cały dystans biegnąc z flagą w ręku.

Opracował: st. kpt. Paweł Sekura / mł. bryg. Łukasz Kwas - SA PSP Poznań
Zdjęcia: st. bryg. Tomasz Nowicki - SA PSP Poznań