Aktualności

Blog

Kolejna akcja krwiodawstwa

W dniu 25 kwietnia 2014 r. przy współpracy z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Poznaniu, została zorganizowana na terenie Szkoły Aspirantów PSP kolejna akcja krwiodawstwa w ramach IX edycji "Ognisty ratownik - gorąca krew".

Zakończyło się 59 SzUSJOP

Wczoraj 30 strażaków z województw: pomorskiego, lubuskiego, dolnośląskiego, wielkopolskiego, zachodniopomorskiego zakończyło trzy miesięczne Szkolenie Uzupełniające Strażaka Jednostki Ochrony Przeciwpożarowej.

Turniej w piłce siatkowej

W dniach 20.03 - 21.03.2007 roku w Szkole Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Poznaniu został rozegrany turniej eliminacyjny grupy III do Mistrzostw Polski Strażaków w Piłce Siatkowej sezon 2014.

Wizyta strażaków z Berlina

W dniu dzisiejszym, 17 marca 2014 roku w SA PSP w Poznaniu odbyło się spotkanie robocze zespołu "Zgaś Ryzyko".

Dzień Kobiet

Najserdeczniejsze życzenia z okazji Dnia Kobiet wszystkim Paniom składają kadra kierownicza , wykładowcy, instruktorzy i kadeci Szkoły Aspirantów PSP w Poznaniu.

Warsztaty - Ratownictwo techniczne w transporcie drogowym

W ramach działalności wspomagającej w nadzorze dydaktycznym, Szkoła Aspirantów z Biurem Szkolenia KG PSP przeprowadziła warsztaty dla wykładowców i instruktorów szkół i ośrodków szkolenia PSP

KREW - BEZCENNE LEKARSTWO

W dniu 28 lutego zorganizowano na terenie Szkoły dzień Honorowego Krwiodawstwa

Wyróżnienie dla najlepszych

W dniu 20 lutego br. o godz 7.30 odbył się uroczysty apel

Przyszedł czas odejść na emeryturę...

Pan ppłk WP w st. spocz. Henryk Kaczmarek z dniem 31 stycznia br. kończy wieloletnią pracę zawodową w Szkole Aspirantów PSP w Poznaniu!

NARADA ROCZNA

W dniu 29 stycznia 2014 r. w siedzibie Szkoły Aspirantów PSP w Poznaniu odbyła się doroczna narada podsumowująca działalność Szkoły za rok 2013