Aktualności

Drzwi otwarte w naszej Szkole

-

11 maja 2019 roku w Szkole Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Poznaniu zorganizowano Drzwi Otwarte.

Odwiedzający mury Szkoły mieli możliwość zapoznania się ze specyfiką naszej Szkoły, sposobem przeprowadzania testu sprawności fizycznej, a także uzyskania wszelkich niezbędnych informacji dotyczących procesu kształcenia w naszej placówce. Do dyspozycji wszystkich zainteresowanych była kadra dydaktyczna oraz kadeci, którzy oprowadzając chętnych po terenie Szkoły odpowiadali na wszelkie pytania nurtujące kandydatów na strażaków.

Ponadto, osoby zainteresowane podjęciem nauki w Szkole Aspirantów PSP w Poznaniu mogły tego dnia złożyć podanie oraz dokumenty potrzebne do zakwalifikowania się na egzamin wstępny.Opracowanie: st. kpt. Daniel Przewoźniak - SA PSP w Poznaniu
Zdjęcia: str. kdt Przemysław Walczak, str. kdt Łukasz Raczyński, str. kdt Robert Skrajda, str. kdt Jakub Sikorski - SA PSP w PoznaniuGaleria