Aktualności

I Bieg Ognia i Wody

-
6 października 2018 roku, przy pięknej słonecznej jesiennej aurze na Torze Poznań odbył się I Bieg Ognia i Wody, którego współorganizatorem była Szkoła Aspirantów PSP w Poznaniu. Bieg ten był jednocześnie finałem w Pucharze Polski Komendanta Głównego w biegach oraz XXIV Indywidualnymi i Drużynowymi Mistrzostwami Polski Strażaków PSP. W biegu wystartowało prawie 400 zawodniczek i zawodników, w tym duża grupa strażaków PSP (146 ukończyło bieg).
 
W gronie biegaczy reprezentujących Państwową Straż Pożarną znaczący odsetek stanowili biegacze naszej szkoły. Najlepiej wśród naszych zawodników zaprezentował się Piotr Ilski, który z czasem 34:24 min. zajął 8 miejsce, niewiele gorzej zaprezentował się Maciej Żołnowski zajmując wśród strażaków 10 miejsce z czasem 34:25 min. Ostatnie miejsce na podium w nieoficjalnych mistrzostwach szkoły zajmując jednocześnie 28 miejsce wśród strażaków zajął Patryk Subocz z czasem 36:25 min. Szczegółowe wyniki zamieszczone są TUTAJ.

Pozostali reprezentanci szkoły to: Grzegorz Szkwarek, Krystian Kalinowski, Marcin Naruszewicz, Piotr Zabiszak, Patryk Rosiak, Sebastian Szczygieł, Stanisław Kowalczyk, Paweł Sekura, Tomasz Wankiewicz, Michał Turek oraz Tomasz Wiśniewski.

Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w kolejnych startach.

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej współorganizatora biegu www.wszystkoobieganiu.pl
Artykuł na temat biegu na stronie Komendy Głównej PSP www.straz.gov.plOpracowanie: st. kpt. Paweł Sekura - SA PSP w Poznaniu

Zdjęcia: Piotr Rychter


Galeria