Aktualności

Informacja dla osób planowo przyjętych na rok szkolny 2019/2020

-

Szkoła Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Poznaniu informuje, że kandydaci, którzy otrzymali pozytywne orzeczenie Wielkopolskiej Rejonowej Komisji Lekarskiej w Poznaniu potwierdzające zdolność do służby kandydackiej w Państwowej Straży Pożarnej i nauki w Szkole Aspirantów PSP w Poznaniu zostali zakwalifikowani na przeszkolenie z zakresu ochrony przeciwpożarowej w pierwszym semestrze nauczania w roku szkolnym 2019/2020.

Należy przybyć do Szkoły w dniu 2 września 2019 r. do godz. 7:00 zabierając ze sobą:
  
   1.    Odzież sportową - dres, obuwie sportowe (biegowe), strój gimnastyczny - koszulka (np. techniczna sportowa), spodenki - 2 komplety,
          7 par skarpet, kąpielówki pływackie, klapki kąpielowe, czepek kąpielowy oraz np. koncentrat izotoniczny na 10l lub preparaty witaminowe.
   2.    Bieliznę - (np. termoaktywna) i piżamę.
   3.    Przybory toaletowe (wraz z ręcznikami).
   4.    Sportowa/turystyczna torba w kolorze czarnym lub granatowym.
   5.    Artykuły biurowe - długopis, linijka, ołówek 2 szt., zeszyt 60-kartkowy w kratkę 10 szt.
   6.    Dowód osobisty.
   7.    Zaświadczenie o uregulowanym stosunku pracy w zakładzie pracy - jeżeli kandydat pracował/a.
   8.    Zaświadczenie o odbytych szczepieniach lekarskich - karta szczepień (kserokopia potwierdzona za zgodność z oryginałem).

Ponadto informuje, że nauka w Szkole rozpocznie się od obozu unitarnego (pod namiotami) zorganizowanego na terenie poligonu szkolnego. W związku z powyższym proszę, by kandydat stawił się w Szkole w wyznaczonym terminie z krótko przystrzyżonymi włosami.