Aktualności

Informacja dla osób zakwalifikowanych na rok szkolny 2020/2021


Informuję, że na podstawie ilości punktów rekrutacyjnych z testów sprawności fizycznej oraz wyników maturalnych, a także otrzymanego pozytywnego orzeczenia z Wielkopolskiej Rejonowej Komisji Lekarskiej w Poznaniu potwierdzającego zdolność do służby kandydackiej w Państwowej Straży Pożarnej i nauki w Szkole Aspirantów PSP w Poznaniu, został Pan zakwalifikowany na przeszkolenie z zakresu ochrony przeciwpożarowej w pierwszym semestrze nauczania w roku szkolnym 2020/2021.
W związku z powyższym należy przybyć do Szkoły w dniu 1 września 2020 r. do godz. 7:00 zabierając ze sobą m. in.:
1.    Odzież sportową - dres, obuwie sportowe (biegowe), strój gimnastyczny - koszulka (np. techniczna sportowa), spodenki - 2 komplety, 7 par skarpet, spodenki kąpielowe, klapki kąpielowe, czepek kąpielowy, koncentrat izotoniczny na 10l.
2.    Bieliznę - (np. termoaktywna) i piżamę.
3.    Przybory toaletowe (wraz z ręcznikami).
4.    Sportowa/turystyczna torba w kolorze czarnym lub granatowym.
5.    Artykuły biurowe - długopis, linijka, ekierka, ołówek 2 szt., zeszyt 60-kartkowy w kratkę 10 szt.
6.    Dowód osobisty.
7.    Zaświadczenie o uregulowanym stosunku pracy w zakładzie pracy - jeżeli kandydat pracował/a.
8.    Zaświadczenie o odbytych szczepieniach lekarskich - karta szczepień (kserokopia potwierdzona za zgodność z oryginałem).
Ponadto informuję, że nauka w Szkole rozpocznie się od obozu unitarnego zorganizowanego na terenie poligonu szkolnego w Luboniu. W związku z powyższym proszę, by kandydat stawił się w Szkole w wyznaczonym terminie z krótko przystrzyżonymi włosami