Aktualności

Informacja Komisji Rekrutacyjnej

Komisja Rekrutacyjna Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Poznaniu informuje, że kandydaci, którzy otrzymali pozytywne orzeczenie z Wojewódzkiej Komisji Lekarskiej przy szpitalu MSW przy ul. Dojazd 34 w Poznaniu, zostali zakwalifikowany na przeszkolenie z zakresu ochrony przeciwpożarowej w pierwszym semestrze nauczania w roku szkolnym 2013/2014 zgodnie z § 10 ust.1 rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 11 sierpnia 1997 r. w sprawie szczegółowych zasad, warunków i trybu przyjmowania do służby kandydackiej w Państwowej Straży Pożarnej (Dz. U. z dnia 28 sierpnia 1997 r. Nr 101 poz. 638).

W związku z powyższym należy przybyć do Szkoły w dniu 2 września 2013r. do godz. 7:00 zabierając ze sobą
:
  1. Odzież sportową – dres, obuwie sportowe, strój gimnastyczny (koszulka biała, spodenki w kolorze granatowym lub czarnym – 2 komplety), 2 pary białych skarpet, spodenki kąpielowe, klapki kąpielowe, czepek kąpielowy, ręcznik, bieliznę termoaktywną - w miarę możliwości.
  2. Piżamę oraz przybory toaletowe.
  3. Artykuły biurowe – (długopis, linijka, ekierka, ołówek – 2 szt., zeszyt 60 kartkowy w kratkę – 10 szt.).
  4. Dowód osobisty.
  5. Zaświadczenie o uregulowaniu stosunku pracy w zakładzie pracy – jeżeli kandydat pracował.
  6. Zaświadczenie o odbytych szczepieniach lekarskich – karta szczepień.
  7. Świadectwo ukończenia szkoły średniej lub dojrzałości – oryginał.
  8. Książeczkę wojskową.

Uwaga: proszę nie zabierać do szkoły urządzeń elektronicznych jak laptop, radio, odtwarzacze audio-wizualne itp.

Jednocześnie informujemy, że istnieje możliwość zakwaterowania w Szkole (bez wyżywienia) w dniu 1 września poprzedzającym rozpoczęcie nauki. Ewentualny wcześniejszy przyjazd należy potwierdzić dzwoniąc na numer telefonu: 61 8355800 do dnia 28 sierpnia 2013 r.