Kolejne kwalifikacje ratownicze

Kadeci naszej Szkoły ciągle zaskakują energią do pozyskiwania nowych kwalifikacji ratowniczych. Świadomi wyzwań jakie niesie ze sobą ich służba wykorzystują każdą sposobność do zwiększenie swojej wiedzy i umiejętności w obszarze szeroko rozumianego ratownictwa. Szkoła we współpracy z Wielkopolskim WOPR zorganizowała Kurs Młodszego Ratownika WOPR. W listopadzie i grudniu dziewięciu kadetów zdobywało wiedzę teoretyczną (na bazie Szkoły) i praktyczną (na basenie). W dniu 19 grudnia 2011 r. w obecności Z-cy Komendanta Szkoły st. bryg. Piotra Guzewskiego, Instruktora WOPR Jana Hilszera oraz bryg. Tomasza Nowickiego, w Sali Tradycji , złożyli przysięgę ratowniczą. Z rąk  Z-cy Komendanta Szkoły Kadeci: R.Kaźmierczak, D.Frankowski, A.Palanis, M.Klonowski, M.Ludwiczak, D.Kulczyk, R.Walerczyk, W.Krzywda, B.Porażewski otrzymali książeczki Ratownika WOPR.Gratulujemy!
AN/TN