Kolejne sukcesy pływaków naszej Szkoły

W dniu 29.11.2013 roku na terenie Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie odbyły się Otwarte Mistrzostwa Służb Mundurowych MSW oraz Mistrzostwa Polski Strażaków w Pływaniu. W imprezie tej brała udział reprezentacja Szkoły Aspirantów PSP
w Poznaniu w składzie :
bryg. Tomasz Nowicki - kierownik drużyny,
asp. sztab. Przemysław Waraczewski,
str. k-t Przemysław Bąba,
str. k-t Marcin Kordek,
str. k-t Mirek Robert,
str. k-t Sławomir Siwiec.
Kadeci startowali w najmłodszej kategorii wiekowej gdzie poziom był najwyższy,
a i zawodników było najwięcej, oraz w sztafecie 4 x 50 metrów stylem dowolnym.

Spośród wszystkich kadetów reprezentujących naszą szkołę najlepszy rezultat osiągnął Robert Mirek, który w konkurencji 50 m stylem dowolnym uzyskał czas pozwalający mu na zajęcie 10 miejsca w Polsce wśród strażaków.
Bezkonkurencyjnym w swojej kategorii wiekowej okazał się asp. sztab. Przemysław Waraczewski, który wystartował w konkurencjach 50m i 100 m stylem klasycznym oraz 100 m stylem zmiennym, wygrywając wszystkie biegi z dużą przewagą nad konkurencją. Zdobył on w tych konkurencjach nie tylko Mistrzostwo Polski Strażaków ale również Mistrzostwo Służb Mundurowych MSW inkasując w sumie 6 złotych medali.

Tą drogą składamy naszym pływakom serdeczne gratulacje i życzymy kolejnych sukcesów.

TN/PN