Kolejny sukces szkolnego zespołu triathlonowego

2 września 2018 roku reprezentacja naszej szkoły oraz Komendy Miejskiej PSP w Poznaniu uczestniczyła w kolejnych zawodach triathlonowych w Kościanie. Była to druga z trzech odsłon zawodów pod wspólną nazwą "GREAT MAN TRILOGY".

Pierwszą konkurencją, w której braliśmy udział była sztafeta na dystansie 1/2 IM. W konkurencji tej wystawiliśmy jedną sztafetę w składzie: kdt. Piotr Zabiszak - pływanie (29'45"), st. asp. Piotr Kustoń - rower (2:29'02"), kdt. Maciej Żołnowski - bieg (1:20'53"). Wyniki poszczególnych zawodników pozwoliły zająć pierwsze miejsce z łącznym czasem 4:22'04".

Wyniki konkurencji

Drugą konkurencją, w której braliśmy udział była sztafeta na dystansie 1/4 IM. W tej konkurencji wystawiliśmy dwie sztafety. Z bardzo dobrej strony pokazała się sztafeta w składzie: kdt. Jakub Rudziński - pływanie (14'00"), st. sekc. Piotr Krysman - rower (1:06'07"), kdt. Grzegorz Szkwarek - bieg (39'45"). Wyniki uzyskane przez poszczególnych zawodników pozwoliły również zająć pierwsze miejsce z łącznym czasem 2:02'27".
Również trzecia szkolna sztafeta osiągnęła bardzo dobre wyniki zajmując dwunaste miejsce (na 30 startujących). W jej składzie startowali: pływanie kpt. Michał Kucierski z KM PSP Poznań, rower bryg. Tomasz Wiśniewski z SA PSP Poznań, bieg st. kpt. Paweł Sekura również z SA PSP Poznań.

Wyniki konkurencji

Zwycięzcom gratulujemy oraz życzymy sukcesów w kolejnych startach.

Opracowanie: st. kpt. Daniel Przewoźniak, st. kpt. Paweł Sekura - SA PSP w Poznaniu

Zdjęcia: bryg. Tomasz Wiśniewski - SA PSP w Poznaniu