Aktualności

Koncert w Szkole Aspirantów w Poznaniu.

22 stycznia 2020 roku, po raz kolejny, w auli Szkoły Aspirantów Straży Pożarnej w Poznaniu gościliśmy wychowanków Domu Dziecka nr 2 z Poznania. Wizyta była zwieńczeniem wspólnych przygotowań do koncertu z muzykoterapii w którym kadeci SA PSP odgrywają bardzo ważną rolę.
Koncert, ze względu na okres zimowy, repertuarem nawiązywał do świąt Bożego Narodzenia.
Nasi Mali Artyści z roku na rok prezentują coraz wyższy poziom, co oczywiście zostało docenione gromkimi brawami przez widownię.
Kadeci, oprócz wspólnego występu z dziećmi, stanęli na wysokości zadania, wykonując na koniec utwór Feliz Navidad, porywając, wypełnioną prawie po brzegi salę, w rytm znanego szlagieru.
Wśród zaproszonych gości, rodziny i znajomych, swoją obecnością zaszczyciła nas kierownik Oddziału Nadzoru i Kontroli w Pomocy Społecznej Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego Gabriela Zülsdorff oraz zastępca dyrektora Wydziału Zdrowia i Spraw Społecznych Urzędu Miasta w Poznaniu Dorota Potejko.
Serdecznie dziękujemy Artystom z Domu Dziecka nr 2, jak również naszym kadetom z SA PSP w Poznaniu. 
Koncert odbył się dzięki, koordynatorowi tego wydarzenia, mł. asp. Januszowi Zawadzkiemu oraz prowadzącej zajęcia z muzykoterapii, Pani Dominice Dopierale.
Widowisko tradycyjnie zakończyło się strażacką syreną, a wszyscy zostali zaproszeni na słodki poczęstunek.
Oczywiście planowane są kolejne takie wydarzenia.

 

Opracowanie: mł. asp. Janusz Zawadzki - SA PSP w Poznaniu
Zdjęcia: mł. asp. Janusz Zawadzki - SA PSP w PoznaniuGaleria