Aktualności

Koncertowanie w Domu Dziecka nr 2 w Poznaniu

- 12 czerwca 2019 odbył się kolejny i już tradycyjny koncert zwieńczający zajęcia z muzykoterapii dla Wychowanków Domu Dziecka nr 2 w Poznaniu.
I tym razem nie zawiedli kadeci Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Poznaniu. Wydarzenie to zostało poprzedzone wieloma długimi wspólnymi próbami, co oczywiście profesjonalnie zaowocowało na scenie. Należy zaznaczyć, że każdy kolejny koncert jest na coraz to wyższym poziomie. Wydarzenie to było już po raz czwarty wspierane przez kadetów.
Kadeci 27 Dziennego Studium Aspirantów na zakończenie wspólnej współpracy sprezentowali dzieciom pamiątkowe kubki z logo naszej Szkoły. Już są plany na kolejne wspólne koncerty, gdzie tym razem pałeczkę przejmują kadeci z 28 DSA. Wśród publiczności zagościli: przedstawiciel kierownictwa Szkoły w osobie zastępcy komendanta st. bryg. Wiesław Pokorski, pracownicy jak i liczna grupa kadetów. Tradycją stał się również końcowy aplauz w postaci syreny strażackiej.
Dziękujemy bardzo wszystkim występującym - artystom, kadetom oraz muzykoterapeutce Dominice Dopierale. Ogromne podziękowania należą się również Dyrektorowi Domu Dziecka Wojciechowi Walczakowi za zaufanie "strażackiej braci". Oprócz wspólnych koncertów kadeci od dwóch lat przez dwie godziny raz w tygodniu razem z Wychowankami Domu Dziecka nr 2 w Poznaniu spędzają wspólnie czas. Spotkania te wpisane są do tygodniowego rozkładu zajęć Domu Dziecka. Pomysłodawcą i koordynatorem wspólnych zajęć jest mł. asp. Janusz Zawadzki.Opracowanie: mł. asp. Janusz Zawadzki - SA PSP w Poznaniu
Zdjęcia: mł. asp. Janusz Zawadzki - SA PSP w Poznaniu


Galeria