Narada służbowa pionu finansowo-logistycznego PSP.

W dniach 5-6 kwietnia 2022r. w Centralnej Szkole PSP w Częstochowie odbyła się narada pionu finansowo - logistycznego Państwowej Straży Pożarnej.

Podczas spotkania podsumowano wykonanie budżetu i zadań w 2021 r. oraz omówiono zagadnienia do wdrożenia i realizacji w bieżącym roku, w tym m.in.:
- projekty współfinansowane z funduszy europejskich,
- plany zakupowe oraz inwestycje budowlane,
- gospodarkę mundurową,
- program modernizacji PSP,
- podwyżki płac i uposażeń.
W naradzie, której przewodniczył zastępca komendanta głównego PSP nadbryg. Krzysztof Hejduk udział wzięli: przedstawiciele Biura Finansów oraz Biura Logistyki KG PSP, dyrektor Centralnego Muzeum Pożarnictwa, komendanci wojewódzcy/zastępcy komendantów wojewódzkich PSP oraz komendanci szkół PSP i naczelnicy wydziałów w KW PSP, SGSP, CMP, odpowiedzialni za przedmiotowe zagadnienia. Z ramienia SA PSP w Poznaniu udział w naradzie wzięli st.bryg. Maciej Zdęga, st.bryg. Wiesław Pokorski, st.bryg. Andrzej Zajączkowski oraz st. kpt. Przemysław Rychlicki.

Opracowanie i zdjęcia: bryg. Przemysław Berus na podstawie informacji zamieszczonej na stronie internetowej KG PSP.