Niepowtarzalne zakończenie

- 42 szkolenie uzupełniające strażaka jednostek ochrony przeciwpożarowej realizowane na bazie Ośrodka Szkolenia KW PSP w Szczecinie, w Bornym Sulinowie,  zostało zakończone. Uroczystość wręczenia nominacji na kolejne stopnie służbowe uświetnił swoją obecnością Z-ca Zachodniopomorskiego Komendanta Wojewódzkiego bryg. mgr inż. Mieczysław Cierpicki. Wśród salw śmiechu po wystąpieniu Prymusa kursu Konrada Kopkiewicza, w atmosferze zbliżających się Świąt Wielkiej Nocy, słuchacze kursu radośnie podsumowali swój ponad trzymiesięczny trud edukacji zawodowej. W swoim przemówieniu Z-ca Komendanta Szkoły st. bryg. mgr inż. Piotr Guzewski podkreślił, że edukacja szkolna to tylko początek doskonalenia zawodowego, które jest podstawowym obowiązkiem, każdego ratownika.

AN

Zdjęcie grupowe uczestników kursu w pełnej rozdzielczości (20x30cm) dostępne jest do pobrania w dziale "Pliki - Pozostałe" do dnia 16 maja br.