Ostatni dzień służby mł. bryg. Izabeli Samelak

- W dniu 26 lutego 2021 r. po 30 latach służbę w Państwowej Straży Pożarnej zakończyła Pani mł. bryg. Izabela Samelak - Kierownik Sekcji Planowania i Organizacji Kształcenia w Wydziale Kształcenia.

Mł. bryg. Izabela Samelak służbę w Szkole Aspirantów PSP w Poznaniu rozpoczęła w październiku 1992 r. w Wydziale Działań Ratowniczo-Gaśniczych. Następnie pracowała w  Wydziale Pododdziałów Szkolnych i Wydziale Kształcenia.

W ramach podnoszenia kwalifikacji zawodowych w roku 2002 ukończyła Szkołę Aspirantów PSP w Poznaniu uzyskując tytuł technika pożarnictwa i pierwszy stopień w korpusie aspirantów, następnie 4 maja 2007 r. otrzymała pierwszy stopień  oficerski.

Była wielokrotnie nagradzana i wyróżniana:
  • Złoty Medal Za Zasługi dla Pożarnictwa,
  • Brązowy Medal za Długoletnią Służbę,
  • Brązowa Odznaka Zasłużony dla Ochrony Przeciwpożarowej.
Spotkanie z Tobą było dla nas lekcją jak w służbie pozostać przez lata sobą. Dziękując za wspólnie przepracowane lata, za niepowtarzalną atmosferę i ogromne wsparcie życzymy zdrowia, spokoju i spełnienia marzeń.

Opracowali: mł. bryg. Magdalena Maćkowiak, st. bryg. Artur Banasiak, SA PSP w Poznaniu
Zdjęcia: mł. asp. Piotr Janiuk, SA PSP w Poznaniu