Pożegnanie ze służbą...

W dniu 30 października 2014 roku odbyła się uroczystość pożegnania asp. sztab. Piotra Skrzypczaka, asp. sztab. Tomasza Maćkowiaka oraz asp. sztab. Piotra Śwerczyńskiego, którzy zakończyli okres czynnej służby zawodowej w Szkole Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Poznaniu i przeszli na zaopatrzenie emerytalne. Odchodzących strażaków żegnał Komendant Szkoły – st. bryg. dr inż. Grzegorz Stankiewicz, Zastępca Komendanta Szkoły – mł. bryg. mgr Dariusz Markiewicz oraz zgromadzeni funkcjonariusze i pracownicy cywilni. W trakcie uroczystości wspomniano przebieg ich służby, złożono podziękowania oraz wręczono okolicznościowe kwiaty, dyplomy i upominki.

W związku z zakończeniem pracy  zawodowej kierownictwo, kadra, pracownicy i kadeci Szkoły, składają serdeczne podziękowania oraz życzenia zdrowia i wszelkiej pomyślności.

TT