Aktualności

Pożegnanie ze służbą

-
1 sierpnia 2019 roku po raz ostatni zameldowała się na zmianie służby st. asp. Maria Najdzion.

Kiedy na służbie była Magda - bo tak ją wszyscy nazywają - było wiadome, że służba minie w wesołej, pełnej dobrego humoru atmosferze, bo Magda potrafi zarazić wszystkich swoim pozytywnym nastawieniem. Podczas wspólnie wypijanej kawy w chwilach wolnych od wyjazdów można było porozmawiać z nią na każdy temat - nawet ten poważny. Była drogowskazem dla swoich młodszych koleżanek w służbie dzieląc się doświadczeniem nie tylko zawodowym. Zarządzając obsługą programu do ewidencjonowania zdarzeń szkoliła kadetów jak i kolegów ze zmiany. Nasza Szkoła bez jej charyzmatycznego głosu zapowiadającego w radiowęźle wyjazdy do zdarzeń nie będzie tym samym miejscem.

W nowym rozdziale życia składamy życzenia nieustającego zdrowia i wszelkiej pomyślności. Oby czas wolny od służby był wystarczający, aby wynagrodzić bliskim nieobecność podczas świąt małych i dużych. Niech wystarczy go również na odwiedzenie miejsc znanych tylko z mapy. 

Kadeci i kadra Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Poznaniu.Opracowanie: st. kpt. Daniel Przewoźniak, kpt. Natalia Frankowska, asp. sztab. Waldemar Pruss - SA PSP w Poznaniu
Zdjęcia: asp. sztab. Waldemar Pruss - SA PSP w Poznaniu


Galeria