Promocja 2009

Dla 41 kadetów studium stacjonarnego i 68 sluchaczy kursu zaocznego zakończył się blisko 2- letni okres nauki. W piątek, 26 czerwca 2009 roku na placu SA PSP w Poznaniu odbyła się uroczysta promocja absolwentów. Mianowania na stopień młodszego aspiranta dokonał Zastępca Komendanta Głównego PSP st. bryg. Piotr Kwiatkowski. Wyróżniajacy się w nauce i służbie słuchacze otrzymali nagrody rzeczowe i pieniężne. Prymusem kursu stacjonarnego został Marcin Konatowski. Natomiast najwyższą średnią na kursie zaocznym osiągnął Paweł Sekura.
W czasie uroczystości wręczone zostały też nagrody i wyróznienia laureatom konkursu Najlepszy Wykładowca/ Instruktor. Tytuł Najlepszego Wykładowcy za rok 2008 otrzymał  bryg. Andrzej Król, naczelnik Wydziału Kształcenia w SA PSP w Poznaniu.
W imieniu absolwentów głos zabrał prymus Marcin Konatowski, dzxiękując kierownictwu i kadrze dydaktycznej za pomoc,  zaangażowanie, wiedzę i okazywane serce w całym okresie szkolenia.
MU