Spotkanie opłatkowe AD 2019

17 grudnia 2019 roku przy wigilijnym opłatku na zaproszenie komendanta szkoły st. bryg. Jana Kołdeja spotkali się funkcjonariusze, pracownicy cywilni, emeryci oraz goście, pośród których nie zabrakło dowódców służb współpracujących z Państwową Strażą Pożarną. Uroczystość uświetnił występ Chóru Dziewczęcego Poznańskiej Szkoły Chóralnej Jerzego Kurczewskiego.

W świątecznej atmosferze można było przełamać się opłatkiem, wspólnie zaśpiewać kolędy oraz złożyć wzajemnie życzenia na nadchodzące święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok.

Komendant podziękował wszystkim za wytężoną pracę w mijającym roku. Zaproszonym gościom reprezentującym swoje instytucje i organizacje dziękował za pomoc i dotychczasową współpracę.

Opracowanie: mł. bryg. Łukasz Kwas, SA PSP w Poznaniu
Zdjęcia: ogn. Piotr Janiuk, SA PSP w Poznaniu