Turniej kadry szkół pożarniczych w piłce halowej

W dniach 7-8 listopada 2014 roku Centralna Szkoła PSP w Częstochowie zorganizowała Turniej Kadry Szkół Pożarniczych o Puchar Komendanta CS PSP w Częstochowie. W rozgrywkach odbywających się w hali widowiskowo – sportowej w Częstochowie udział wzięły drużyny CS PSP w Częstochowie, SA PSP w Krakowie oraz SA PSP w Poznaniu. Szkołę Aspirantów PSP w Poznaniu reprezentowała drużyna w składzie: Tomasz Nowicki, Adam Gimzicki, Paweł Sekura, Leszek Mazany, Tomasz Trybuła, Maciej Wencek, Grzegorz Łagutoczkin, Michał Marchewka, Robert Dzierżewski, Radosław Dziągwa oraz Michał Strutyński. Po rozegraniu sześciu emocjonujących spotkań, ustalono końcową klasyfikację turnieju, która przedstawia się następująco:

• 1 miejsce SA PSP w Poznaniu – 9 pkt,
  • 2 miejsce CS PSP w Częstochowie  – 7 pkt,
  • 3 miejsce SA PSP w Krakowie – 3 pkt

Główną nagrodę - Puchar Komendanta CS PSP w Częstochowie wręczył Zastępca Komendanta CS PSP bryg. mgr inż. Robert Łazaj.
Z uwagi na niewątpliwe walory sportowe oraz integracyjne, wszyscy uczestnicy rozgrywek mają nadzieję, że turniej kadry szkół pożarniczych stanie się cykliczną imprezą sportową.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy.

TT