Aktualności

Udany start szkolnych triathlonistów

- 12 sierpnia 2018 roku reprezentacja naszej szkoły uczestniczyła w zawodach triathlonowych w Kórniku. Była to pierwsza z trzech odsłon zawodów pod wspólną nazwą "GREAT MAN TRILOGY"

Na dystansie Super krótkim  z bardzo dobrej strony zaprezentował się kdt. Piotr Zabiszak, który zajął wysoki drugie miejsce uzyskując czas 53,28 min, tracąc do zwycięzcy jedynie 18 sekund.

O godzinie 14.10 rozpoczęła się rywalizacja sztafet na dystansie 1/4 IM. Do zawodów tych stanęły dwie sztafety reprezentujący naszą szkołę. Pierwsza  z nich SA PSP I w składzie kdt. Piotr Zabiszak - pływanie, st. asp. Piotr Kustoń - rower, kdt. Maciej Żołnowski - bieg, zajęła trzecie miejsce z czasem 2:06:53. Druga sztafeta SA PSP II w składzie kdt. Dominik Dereń - pływanie, bryg. Tomasz Wiśniewski - rower, kdt Piotr Ilski - bieg, z czasem 2:19:13 zajęła również wysokie 16 miejsce w gronie 42 sztafet startujących.

Zawodnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Opracowanie: st. kpt. Paweł Sekura - SA PSP w Poznaniu

Zdjęcia: st. kpt. Paweł Sekura - SA PSP w Poznaniu