Udział SiS szkolnej JRG w usuwaniu skutków zdarzenia drogowego.

W piątek 19.05.2023r. po godzinie 19 dwa zastępy ratowniczo-gaśnicze z SA PSP w Poznaniu brały udział w usuwaniu skutków zdarzenia drogowego przy ulicy Głogowskiej w Poznaniu, gdzie doszło do zderzenia samochodu osobowego z motocyklem. W wyniku zderzenia poszkodowany został kierowca jednośladu, który po przebadaniu przez byłyby na miejsce zdarzenia ZRM został przetransportowany do szpitala na dalszą diagnostykę. Działania JOP polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu pomocy jednego uczestnikowi zdarzenia, sorpcji płynów eksploatacyjnych z uszkodzonych pojazdów oraz wsparciu w czynnościach dochodzeniowych prowadzonych przez patrol Policji. W działaniach interweniował również jeden zastęp z OSP Plewiska.

Opracowanie: mł.asp. Krzysztof Fellmann, bryg. Przemysław Berus,
Zdjęcia: mł.asp. Krzysztof Fellmann.