V Pływacki Memoriał im. Macieja Strugarka

12 kwietnia 2018 roku na pływalni miejskiej w Środzie Wlkp. odbył się V Pływacki Memoriał im. Macieja Strugarka, podczas którego konkurowały ze sobą reprezentacje służb mundurowych z terenu wielkopolski.

Po raz pierwszy w zawodach z tego cyklu udział wzięli kadeci naszej Szkoły uzyskując następujące wyniki:
- w konkurencji indywidualnej 100 m stylem dowolnym kdt Piotr Zabiszak z czasem 1.01,35 min zajął pierwszą lokatę,
- w konkurencji indywidualnej 50 m stylem dowolnym kdt Tomasz Korpalski z czasem 28,84 s zajął pierwszą lokatę,
- w konkurencji indywidualnej 100 m stylem klasycznym kdt Dominik Dereń z czasem 1.23,88 min zajął drugą lokatę,
- w konkurencji indywidualnej 50 m stylem klasycznym kdt Michał Biliński z czasem 37,66 s zajął trzecią lokatę,
- w konkurencji sztafeta 4 x 25 m stylem dowolnym z czasem 51,74 s reprezentacja zajęła pierwszą lokatę.

Uzyskując bardzo dobre wyniki we wszystkich konkurencjach zawodów drużyna Szkoły zwyciężyła w klasyfikacji generalnej.
Gratulujemy sukcesu i życzymy kolejnych.

Opracowanie: kpt. Paweł Sekura - SA PSP w Poznaniu
Zdjęcia: kpt. Paweł Sekura - SA PSP w Poznaniu