Warsztaty metodyczno-tematyczne Ratownictwo techniczne realizowane przez KSRG w zakresie podstawowym

W dniu 17 października 2019 roku w Szkole Aspirantów PSP w Poznaniu zakończyły się warsztaty metodyczno-tematyczne Ratownictwo techniczne realizowane przez KSRG w zakresie podstawowym.
W warsztatach udział wzięło 15 funkcjonariuszy prowadzących zajęcia dydaktyczne z komend wojewódzkich PSP w Szczecinie, Gorzowie Wielkopolskim, Wrocławiu, Gdańsku, Toruniu, Łodzi, Olsztynie, Opolu oraz Centralnej Szkoły PSP w Częstochowie.
Zajęcia praktyczne zrealizowane zostały nie tylko na szkolnym poligonie w Luboniu ale również w zakładach SOLARIS BUS oraz Miejskim Przedsiębiorstwie Komunikacyjnym w Poznaniu przy współpracy z Zakładową Służbą Ratowniczą MPK.

Opracował: bryg. Michał Fabiański - SA PSP Poznań
Zdjęcia: st. kpt. Tomasz Trybuła - SA PSP Poznań