Wojewódzkie obchody Święta Policji.

W Auli Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu 15 lipca br. odbyły się wojewódzkie obchody Święta Policji. W uroczystości objętej honorowym patronatem Komendanta Głównego Policji, uczestniczył Wojewoda Wielkopolski Michał Zieliński, Komendant Główny Policji gen. insp. Jarosław Szymczyk oraz zaproszeni goście, policjanci i policjantki oraz pracownicy Policji garnizonu wielkopolskiego.
Z ramienia kierownictwa SA PSP w Poznaniu udział w uroczystościach wziął Zastępca Komendanta Szkoły, st. bryg. Mariusz Hulewicz.

Pełna treść artykułu dostępna jest po kliknięciu w link strony internetowej KWP w Poznaniu.

Opracowanie: bryg. Przemysław Berus, na podstawie informacji zawartych na stronie KWP w Poznaniu.