Wyróżnienia dla członków Szkolnego Koła Fizykochemii Spalania

W dniu 30 czerwca br. podczas apelu porannego przeprowadzanego w SA PSP w Poznaniu odbyło się uroczyste wręczenie wyróżnień dla słuchaczy DSA 30 (kompania II), kończących okres nauki w SA PSP, którzy aktywnie uczestniczyli w działalności popularyzatorskiej włączając się w szereg inicjatyw związanych z pozalekcyjnym realizowaniem zadań w ramach działającego w Szkole "Koła Fizykochemii Spalania". Słuchacze będący członkami ww. koła, pod nadzorem st. bryg. Urszuli Fietz - Strychalskiej mieli możliwość pełniejszego poznawania zagadnień związanych z fizykochemią spalania i wybuchów. Członkowie koła oprócz zajęć dedykowanych dla nich aktywnie uczestniczyli również w innych inicjatywach, w których jako słuchacze SA PSP w Poznaniu reprezentowali Państwową Straż Pożarną. Wśród inicjatyw, o których mowa miało miejsce min.:
- przeprowadzanie doświadczeń dla Inspektorów Ochrony Przeciwpożarowej w ramach szkoleń prowadzanych przez SA PSP w Poznaniu,
- aktywne uczestnictwo w układaniu pytań i pełnieniu funkcji jury w Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Pożarniczej i wiele innych inicjatyw o charakterze szerzenia wiedzy na temat ochrony przeciwpożarowej.
Wyróżnienia, o których mowa wręczyła zaangażowanym słuchaczom osobiście ich opiekunka, dziękując za zaangażowanie i życząc pomyślności w służbie i życiu prywatnym już po za murami SA PSP w Poznaniu.

Wśród wyróżnionych słuchaczy byli:
mł. ogn. kdt Łukasz Rutkowski
st. sekc. kdt Marta Lewandowska
st. sekc. kdt Kacper Miesikowski
sekc. kdt Adrian Stasiszyn
sekc. kdt Przemysław Daniel
st. str. kdt Jakub Zakrzewski
st. str. kdt Patryk Czyżewski
str. kdt Mikołaj Puchała
str. kdt Igor Paczuski
str. kdt Marek Naruszewicz
str. kdt Edwin Zabłocki
str. kdt Kajetan Orłowski
str. kdt Mateusz Jarzembowski
str. kdt Eryk Rozbicki
str. kdt Piotr Kamiński
str. kdt Dawid Frąckowiak.

Opracowanie: bryg. Przemysław Berus, st. sekc. kdt Marta Lewandowska,
Zdjęcia: mł.asp. Piotr Janiuk.