Zakończenie kursu XXXI

Kurs XXXI szkolenia uzupełniającego strażaka jednostki ochrony przeciwpożarowej trwał w czasie od 23 marca do 19 czerwca 2009 roku. W kursie uczestniczyło 31 elewów z województw: zachodniopomorskiego, pomorskiego, wielkopolskiego i lubuskiego.
W wyniku szkolenia kurs uzyskał średnią ocen 3,81. Egzamin końcowy
z przedmiotów: wyposażenie techniczne, taktyka działań gaśniczych, taktyka działań ratowniczych został zaliczony przez słuchaczy na średnią ocen 4,29 / egzamin teoretyczny/ i 4,08 / egzamin praktyczny/. Najwyższe średnie osiagnęli elewi:
  • Piotr Sobierajski- 4,18
  • Paweł Kowalski- 4,09
  • Maciej Kozubski- 4,09
  • Mateusz Wiebskowski- 4,09.
W dniu 19 czerwca br. w Szkole Aspirantów PSP w Poznaniu odbyła się uroczystość zakończenia szkolenia.
Kurs XXXI był sympatyczną, ambitną i zdyscyplinowaną grupą zabiegajacą o uzyskiwanie najwyższych ocen. Za dyscyplinę zostali oni wyróżnieni przez dowódców i opiekunów.
MU