Zakończenie Szkolenia Podstawowego w Zawodzie Strażak.

W dniu 29 czerwca br. w Wojewódzkim Ośrodku Szkolenia w Bornem Sulinowie należącym do Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Szczecinie odbyło się uroczyste wręczenie świadectw ukończenia Szkolenia Podstawowego w Zawodzie Strażak, realizowanego dla 24 funkcjonariuszy i funkcjonariuszek z jednostek organizacyjnych PSP województwa zachodniopomorskiego. Po ukończeniu całego okresu szkolenia oraz zdaniu egzaminów wszyscy uczestnicy szkolenia wzięli udział w uroczystym wręczeniu świadectw, odbywającym się w obecności zaproszonych gości, wśród których byli:

- Poseł na Sejm RP, Czesław Hoc,
- Komendant Szkoły Aspirantów PSP w Poznaniu,  st. bryg. Maciej Zdęga,
- Komendant Szkoły Podoficerskiej PSP w Bydgoszczy, st. bryg. Jacek Antos,
- Zachodniopomorski Komendant Wojewódzki PSP, nadbryg. Jarosław Tomczyk,
- kadra Wojewódzkiego Ośrodka Szkolenia PSP w Bornem Sulinowie oraz rodziny absolwentów.

Opracowanie: bryg. Przemysław Berus,
Zdjęcia: st. bryg. Artur Banasiak - SA PSP w Poznaniu, bryg. Dębowski Tomasz - KW PSP w Szczecinie.