Zakończenie szkolenia uzupełniającego

19 grudnia 2008 roku zakończył się XXVI kurs uzupełniający strażaka jednostki ochrony przeciwpożarowej. W szkoleniu, które trwało od 22 września br. uczestniczyło 31 elewów z województw: lubuskiego, pomorskiego, wielkopolskiego i zachodniopomorskiego.
Przez trzy miesiące szkolenia elewi zdobywali wiedzę z przedmiotów zawodowych, wychowania fizycznego i psychologii. Szkolenie ukończyli wszyscy słuchacze. W wyniku zaliczeń i egzaminu końcowego kurs uzyskał średnią ocen 4,12. Prymusem został Szymon Zdanowski, ze średnią ocen 4,57. Dalsze lokaty zajęli Piotr Klich (4,54) oraz Maciej Groszewski (4,45).
Kurs XXVI był grupą bardzo zdyscyplinowaną, zabiegającą o uzyskanie jak najwyższych ocen z przedmiotów nauczania. Za swoją postawę został wyróżniony przez dowódców, opiekunów oraz naczelnika Wydziału Pododdziałów Szkolnych.
MU