Zakończyło się 55 SzUSJOP

- Dzisiaj zakończyło się 55 Szkolenie Uzupełniające Strażaka Jednostki Ochrony Przeciwpożarowej organizowane na bazie Ośrodka Szkolenia w Bornym Sulinowie.
Egzaminy końcowe: pisemny i praktyczny odbyły się w Szkole Aspirantów PSP w Poznaniu. Komendant Szkoły st. bryg. dr inż. Grzegorz Stankiewicz podczas uroczystego zakończenia gratulował wszystkim ukończenia szkolenia i wręczył świadectwa.
W kursie brało udział 40 strażaków z województwa zachodniopomorskiego. Elewi uzyskali średnią ocen ze wszystkich przedmiotów na poziomie 3,64, a poszczególne średnie ocen przedstawiały się następująco:
- Wychowanie fizyczne – 3,92
-  Bezpieczeństwo budynków- 4,10
- Taktyka Działań Gaśniczych – 3,53
- Zastosowanie komputera w pracy strażaka – 4,45
- Taktyka Działań Ratowniczych – 3,70
- Ochrona ludności – zaliczono
- Psychologiczne aspekty działań ratowniczych - zaliczono
- Praktyka zawodowa – zaliczono
- Wyposażenie Techniczne – 2,98
- Zagrożenia pożarowe i wybuchowe – 3,48
Najwyższą średnią uzyskał st. str. Artur Marcin Kluska 4,27.
Uczestnicy 55 Szkolenia dali się poznać dowódcom i wykładowcom jako zdyscyplinowana grupa zabiegająca o uzyskanie jak najwyższych ocen.

PN

Zdjęcie grupowe w pełnej rozdzielczości znajdziesz TUTAJ