Aktualności

Zakończyło się 64 i 65 SzUSJOP

-

W dniu dzisiejszym 70 strażaków z województw: lubuskiego, dolnośląskiego, wielkopolskiego oraz zachodniopomorskiego zakończyło trzymiesięczne Szkolenie Uzupełniające Strażaka Jednostki Ochrony Przeciwpożarowej. Elewi zdobywali wiadomości teoretyczne i umiejętności praktyczne w zakresie obejmującym wymagania dla podoficerów Państwowej Straży Pożarnej. Słuchacze kursów dali się poznać wykładowcom jako grupa zabiegająca o zdobycie szerokiej wiedzy. Egzaminy końcowe przeprowadzone były z przedmiotów: wyposażenie techniczne, taktyka działań gaśniczych, taktyka działań ratowniczych. Uczestnicy kursów wyróżniali się zdyscyplinowaniem i zaangażowaniem w życie Szkoły Aspirantów na terenie, której spędzili ponad 90 dni.


TTSkontaktuj się z nami

Treść wiadomości:
Firma:
Imię i nazwisko:
Email:
Zgody:
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w zgłoszeniu przez Szkołę Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej z siedzibą w Poznaniu przy ul. Czechosłowackiej 27 na potrzeby realizacji zgłoszenia.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów marketingowych i statystycznych, w trakcie a także po wygaśnięciu usług realizowanych przez Serwis. Dane nie będą udostępniane innym podmiotom. Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 R. w sprawie ochorny osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych) dane zamieszczam dobrowolnie, mam prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania i żądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych.
* Prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Bez jej oznaczenia nie będzie możliwe wysłanie formularza, a także przesłanie Państwu odpowiedzi drogą elektroniczną. W każdej chwili przysługuje Państwu prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania, usunięcia, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. Administratorem danych osobowych jest Komendant Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Poznaniu. Podanie danych osobowych, które przetwarzane będą w celach marketingowych jest dobrowolne.