Publikacje

KURS Z ZAKRESU WSTĘPNEGO USTALANIA PRZYCZYN POŻARÓW FIC-03/2010/PL

-

Poznań, 31 marca 2010 r.

 

Szanowni Państwo,

 

Z uwagi na niewystarczającą ilość zgłoszeń Kurs z zakresu wstępnego ustalania przyczyn pożarów, który planowany był w dniach 19-23 lipca 2010 r. w Szkole Aspirantów PSP w Poznaniu nie odbędzie się. Do 31 Marca 2010 r. zgłosiło się łącznie 12 osób z Polski. Koszt organizacji szkolenia dla tak małej grupy byłby bardzo wysoki, dlatego też zmuszeni jesteśmy do rezygnacji z tego kursu.


Osoby, które zgłosiły chęć udziału w Kursie będą umieszczone na tzw. liście oczekujących. Jeśli wpłyną kolejne zgłoszenia i uda się zebrać grupę 24-28 osób Kurs będzie mógł być przeprowadzony w innym terminie.

 

Z poważaniem:

st. bryg. mgr inż. Piotr Guzewski

Z-ca Komendanta SA PSP w Poznaniu

 
PG

Skontaktuj się z nami

Treść wiadomości:
Firma:
Imię i nazwisko:
Email:
Zgody:
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w zgłoszeniu przez Szkołę Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej z siedzibą w Poznaniu przy ul. Czechosłowackiej 27 na potrzeby realizacji zgłoszenia.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów marketingowych i statystycznych, w trakcie a także po wygaśnięciu usług realizowanych przez Serwis. Dane nie będą udostępniane innym podmiotom. Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 R. w sprawie ochorny osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych) dane zamieszczam dobrowolnie, mam prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania i żądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych.
* Prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Bez jej oznaczenia nie będzie możliwe wysłanie formularza, a także przesłanie Państwu odpowiedzi drogą elektroniczną. W każdej chwili przysługuje Państwu prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania, usunięcia, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. Administratorem danych osobowych jest Komendant Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Poznaniu. Podanie danych osobowych, które przetwarzane będą w celach marketingowych jest dobrowolne.