III edycja projektu "Pasja, Wiedza, Wartości".

W dniu 25 kwietnia 2024 roku odbyło się oficjalne podsumowanie III edycji projektu Pasja Wiedza Wartości (PW2). Projekt służy modelowaniu właściwych postaw w służbie. Przyświeca mu idea tutoringu rówieśniczego. Bardziej doświadczeni edukacyjnie kadeci wcielają się w rolę Liderów małych zespołów i pomagają asymilować się z warunkami funkcjonowania w Szkole, ale przede wszystkim pełnienia służb w Szkolnej Jednostce Ratowniczo-Gaśniczej młodszym kolegom. Liderzy (kadeci drugiej kompanii) swoją pasją zawodową zarażali w projekcie młodszych kolegów, ucząc się jednocześnie kierowania małymi zespołami. Wyniki ewaluacji projektu wskazują na wysoką wartość jego oddziaływań dla wszystkich bezpośrednich i pośrednich odbiorców. Gratulujemy Liderom zrealizowania zadania, osiągnięcia zakładanych celów pracy zespołowej i uzyskanych certyfikatów uczestnictwa w projekcie. Zespołom gratulujemy owocnej współpracy i wykazanego zaangażowania, które teraz procentują w warunkach działań ratowniczych. Wszystkim osobom z kadry szkoły, Liderom oraz członkom zespołów dziękujemy za zaangażowanie w realizację Projektu i gratulujemy efektów.

Opracowanie: st. kpt. Anna Cedro, bryg. Rafał Wypych
Zdjęcia: str. kdt. Daniel Majerski, SA PSP Poznań.