Zderzenie pojazów w Luboniu

We wtorkowy wieczór (25.02.2020r.) przed godz. 20 Stanowisko Kierowania Komendanta Miejskiego w Poznaniu otrzymało zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na rondzie Żabikowskim w Luboniu

Zdarzenie na autostradzie A2

W środę (29.01.2020r.) ok godz. 15.30 Stanowisko Kierowania Komendanta Miejskiego przyjęło zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w Luboniu na węźle zjazdowym na autostradę A2

Pożar hurtowni

18 grudnia 2019 r. ok godz. 20.30 Stanowisko Kierowania Komendanta Miejskiego w Poznaniu otrzymało zgłoszenie o kłębach dymu unoszących się na ulicy Kopanina w Poznaniu

Działania ratownicze przy zalanym budynku

Pompowanie ok 1500 m3 wody z zalanego budynku

Wizyta klasy pożarniczej

Wizyta klas o profilu pożarniczym oraz bezpieczeństwa publicznego

Pożar warsztatu samochodowego

W środowy poranek (6.11.2019r.) przed godz. 9.00 Stanowisko Kierowania Komendanta Miejskiego PSP w Poznaniu otrzymało zgłoszenie o pożarze warsztatu samochodowego znajdującego się na ulicy 11 Listopada w Luboniu.

Wypadek na autostradzie A2.

Zastępy Wydziału Działań ratowniczo-Gaśniczych naszej Szkoły interweniowały podczas wypadku na autostradzie A2.

Wyjazd szkolnej kompanii COO

Szkolna Kompania Wielozadaniowa Centralnego Odwodu Operacyjnego uczestniczyła w działaniach podczas wydobycia i neutralizacji miny lotniczej.

Wypadek na autostradzie A2

Zastępy Wydziału Działań Ratowniczo-Gaśniczych naszej Szkoły interweniowały podczas wypadku na autostradzie A2.

Wypadek w Luboniu

Zastęp Wydziału Działań Ratowniczo-Gaśniczych naszej Szkoły interweniował podczas wypadku w Luboniu.