ŻYCZENIA Z OKAZJI ŚWIĄT WIELKANOCNYCH

Życzenia z okazji Świąt Wielkanocnych: Komendanta Głównego PSP, Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji, Sekretarza Stanu w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji

Spotkanie z okazji Świąt Wielkanocnych

Tradycyjnie w Szkole Aspirantów PSP w Poznaniu odbyło się spotkanie z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych, podczas którego wymieniano się życzeniami.

Warsztaty "Wkolejanie"

Na terenie poligonu pożarniczego Szkoły Aspirantów PSP w Poznaniu przeprowadzono warsztaty na temat wkolejania pojazdów szynowych.

Kurs instruktorski

Nasi funkcjonariusze uczestniczyli w szkoleniu nadającym im umiejętności i tytuł instruktora pozyskiwania drewna pilarką.

Warsztaty techniczno-chemiczne

W naszej Szkole odbyły się warsztaty z zakresu ratownictwa technicznego oraz chemicznego i ekologicznego dla członków grup specjalistycznych.

Warsztaty z zakresu gaszenia pożarów

Przez tydzień instruktorzy z Ośrodków Szkolenia PSP doskonalili swoje umiejętności na warsztatach z zakresu gaszenia pożarów wewnętrznych.

Nocna siódemka

Wielkie bieganie w Czempiniu, czyli "Nocna siódemka" charytatywnie

Zakończenie szkolenia podstawowego strażaka SPS 3

Słuchacze kolejnej edycji szkolenia podstawowego strażaka opuszczają mury naszej Szkoły.

Podpisano porozumienia o współpracy

Początek dnia w naszej Szkole zaowocował podpisaniem porozumień o współpracy z nowymi partnerami.

Spotkanie ze specjalistami

W naszej Szkole zorganizowane zostało spotkanie z przedstawicielami firm, które dostarczają tkaniny producentom ubrań specjalnych.