Aktualności

Blog

Egzaminy wstępne do SA PSP w Poznaniu.

Od dnia 5.07.2022r. do dnia 8.07.2022r. w Szkole Aspirantów PSP w Poznaniu odbywają się egzaminy wstępne na Dzienne Studium Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej.

Uroczysta promocja absolwentów Szkoły Aspirantów PSP w Poznaniu.

W dniu 4 lipca 2022 roku w Szkole Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Poznaniu odbyła się uroczysta promocja absolwentów Dziennego Studium Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej oraz Kwalifikacyjnych Kursów Zawodowych.

Uroczysta promocja absolwentów Szkoły Aspirantów PSP w Krakowie.

2 lipca 2022 r. odbyła się promocja absolwentów dziennego i zaocznego studium Szkoły Aspirantów PSP w Krakowie.

Uroczystość nadania sztandaru KG PSP oraz odsłonięcie Ściany Pamięci poległych strażaków.

1 lipca 2022 r. w Komendzie Głównej PSP odbył się uroczysty apel z okazji jubileuszu 30-lecia powołania Państwowej Straży Pożarnej oraz nadania sztandaru Komendzie Głównej Państwowej Straży Pożarnej.

Warsztaty z zakresu segregacji osób poszkodowanych w zdarzeniach mnogich i masowych.

W dniu 30 czerwca br. w SA PSP w Poznaniu zorganizowano warsztaty tematyczne z zakresu "Segregacji osób poszkodowanych w zdarzeniach mnogich i masowych".

Wyróżnienia dla członków Szkolnego Koła Fizykochemii Spalania

W dniu 30 czerwca br. podczas apelu porannego przeprowadzanego w SA PSP w Poznaniu odbyło się uroczyste wręczenie wyróżnień dla słuchaczy DSA 30 (kompania II), kończących okres nauki w SA PSP, którzy aktywnie uczestniczyli w działalności popularyzatorskiej włączając się w szereg inicjatyw związanych z pozalekcyjnym realizowaniem zadań w ramach d...

Zakończenie Szkolenia Podstawowego w Zawodzie Strażak.

W dniu 29 czerwca br. w Wojewódzkim Ośrodku Szkolenia w Bornem Sulinowie należącym do Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Szczecinie odbyło się uroczyste wręczenie świadectw ukończenia szkolenia podstawowego w zawodzie strażak realizowanego przez Ośrodek dla 24 funkcjonariuszy i funkcjonariuszek województwa zachodniopomorskiego.

Uroczysta promocja dziennego i zaocznego studium aspirantów Centralnej Szkoły PSP w Częstochowie.

27 czerwca 2022 r. w Centralnej Szkole PSP w Częstochowie odbyła się promocja absolwentów dziennego i zaocznego studium aspirantów.

Zakończenie Szkolenia Podstawowego w Zawodzie Strażak.

W dniach 22,23 czerwca br. w SA PSP w Poznaniu odbyły się egzaminy końcowe Szkolenia Podstawowego w Zawodzie Strażak, realizowanego stacjonarnie w Szkole w terminie od 14.03.2022 roku do 24.06.2022 roku.

Spotkanie zespołu do spraw odbioru nowego SWD-PSP.

W dniach 20-23 czerwca br. w SA PSP w Poznaniu odbyło się spotkanie robocze funkcjonariuszy i pracowników cywilnych PSP wchodzących w skład zespołu zadaniowego ds. wdrożenia nowego SWD-PSP.