Aktualności

Blog

Udział Szkolnej Kompanii Wielozadaniowej w Krajowych Ćwiczeniach pk. "Lubuskie Żywioły 2023...

W dniu 29.03.2023r. o godz. 2.00, Szkolna Kompania Wielozadaniowa COO z SA PSP w Poznaniu została zadysponowana do miejscowości Nowogród Bobrzański w województwie lubuskim celem udziału w Krajowych Ćwiczeniach Ratowniczych pk. "Lubuskie Żywioły 2023".

Dzień Drzwi Otwartych w SA PSP w Poznaniu.

W dniu 15 kwietnia 2023 r. od godz. 9:00 do godz. 14:00 serdecznie zapraszamy na Dzień Otwarty do Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Poznaniu.

Szkolenie doskonalące z zakresu współpracy JOP z Policją podczas zdarzeń.

W dniu 28.03.2023r., w SA PSP w Poznaniu odbyło się szkolenie doskonalące z zakresu współpracy JOP z Policją podczas zdarzeń.

Zajęcia Szkolnego koła ratownictwa chemiczno-ekologicznego.

W dniu 27 marca b.r. kadeci i kadetki DSA 32 należący do Szkolnego koła ratownictwa chemiczno-ekologicznego uczestniczyli w zajęciach doskonalących w JRG nr 6 w Poznaniu, w której stacjonuje Specjalistyczna Grupa Ratownictwa Chemiczno-ekologicznego.

Udział reprezentacji SA PSP w Poznaniu w turnieju halowej piłki nożnej, "Miejska Cup 2023&q...

W sobotę 25 marca reprezentacja SA PSP w Poznaniu wzięła udział w turnieju halowej piłki nożnej "Miejska Cup 2023", którego organizatorami były Komenda Miejska Policji w Poznaniu oraz Niezależny Związek Zawodowy Policjantów KMP w Poznaniu - Związek Terenowy.

Uroczyste wręczenie promes dla jednostek OSP.

UROCZYSTE WRĘCZENIE PROMES DLA JEDNOSTEK OSP Z TERENU MIASTA LESZNA I POWIATU LESZCZYŃSKIEGO ORAZ POWIATÓW GOSTYŃSKIEGO, KOŚCIAŃSKIEGO I RAWICKIEGO.

Odprawa szkoleniowa dowódców i dyżurnych JRG SP PSP w Bydgoszczy.

W dniu 23 marca 2023 r. w Szkole Podoficerskiej Państwowej Straży Pożarnej w Bydgoszczy odbyła się odprawa szkoleniowa dowódców i dyżurnych Szkolnej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej.

III Forum Seniora.

W dniu 17 marca br., w Auli Centrum Kongresowo-Dydaktycznego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu odbyło się III Forum Seniora, zorganizowane pod przewodnictwem redakcji "Głos Wielkopolski?.

Zajęcia dla słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

W dniach 14 i 16 marca br. Szkołę Aspirantów PSP w Poznaniu odwiedziły dwie grupy słuchaczy z Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Poznaniu.

Szkolenie doskonalące z zakresu kierowania działaniem ratowniczym na poziomie interwencyjnym.

W dniach 15-16.03.2023r. w SA PSP w Poznaniu przeprowadzono kolejne szkolenie doskonalące z zakresu kierowania działaniem ratowniczym na poziomie interwencyjnym.