Konferencja techniczna pn. "Nowoczesne instalacje przeciwpożarowe w ochronie życia i mienia".

W dniu 24 kwietnia 2024 r. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbyła się konferencja techniczna pn. "Nowoczesne instalacje przeciwpożarowe w ochronie życia i mienia". Konferencja towarzyszyła Międzynarodowym Targom Ochrony Pracy, Pożarnictwa i Ratownictwa SAWO oraz Międzynarodowym Targom Zabezpieczeń SECUREX. W konferencji wzięli udział st. bryg. mgr inż. Andrzej Zajączkowski Komendant Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Poznaniu oraz bryg. mgr inż. Przemysław Berus p.o. Z-cy Komendanta Szkoły.
Informację sporządzono na podstawie informacji zawartych na stronie internetowej KW PSP Poznań
Opracowanie: st. kpt. Emilia Pałubicka - Florczak, bryg. Rafał Wypych
Zdjęcia: st. kpt. Emilia Pałubicka - Florczak, SA PSP Poznań.