I Bieg Ognia i Wody

XXIV Mistrzostwa Polski Strażaków PSP w Biegu Ulicznym

1. Narodowa Pielgrzymka Seniorów na Jasną Górę

Komendant Główny PSP wsparł inicjatywę Akcji Katolickiej delegując funkcjonariuszy prezentujących wykłady na rzecz poprawy bezpieczeństwa seniorów.

Mistrzowskie zakończenie występów w zawodach

Podczas zawodów kończących cykl GREAT MAN TRILOGY w Śremie reprezentacja Szkoły Aspirantów PSP w Poznaniu oraz Komendy Miejskiej PSP w Poznaniu odniosły kolejne sukcesy.

Zakończenie szkolenia podstawowego strażaka SPS 2

To już drugie szkolenie podstawowe w zawodzie strażaka, którego uczestnicy opuszczają mury naszej szkoły.

Uroczysty apel upamiętniający atak na WTC

To już 17 rocznica wypadków z Nowego Jorku, gdzie podczas działań ratowniczych na służbie zginęło 343 strażaków.

Inauguracja roku szkolnego 2018/2019

Uroczystym apelem, w asyście kompanii honorowej i sztanadru rozpoczęto rok szkolny 2018/2019 w Szkole Aspirantów PSP w Poznaniu.

Kolejny sukces szkolnego zespołu triathlonowego

Reprezentacja naszej szkoły razem z reprezentacją KM PSP w Poznaniu uczestniczyły w następnych zawodach z cyklu "GREAT MAN TRILOGY".

Posiedzenie Rady Pedagogicznej

Ze zbliżającym się nowym rokiem szkolnym Rada Pedagogiczna Szkoły Aspirantów PSP w Poznaniu odbyła posiedzenie.

Ćwiczenia Szkolnej Kompanii Wielozadaniowej

Na terenie poligonu pożarniczego w Luboniu zorganizowano ćwiczenia dla wariantu logistycznego Szkolnej Kompanii Wielozadaniowej Centralnego Odwodu Operacyjnego.

Przetarg na sprzedaż składników majątku ruchomego

Ogłoszenie o II przetargu na sprzedaż składników majątku ruchomego