Eliminacje do Mistrzostw Polski Strażaków PSP w Piłce Siatkowej.

II BIEG OGNIA I WODY

XXV Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Polski Strażaków Państwowej Straży Pożarnej w Biegu Ulicznym na 10 km - 12 października 2019 r., Tor Poznań

I MISTRZOSTWA POLSKI STRAŻAKÓW W TRIATHLONIE

I MISTRZOSTWA POLSKI STRAŻAKÓW W TRIATHLONIE - KOŚCIAN, NOWY DĘBIEC 25 sierpnia 2019 r. na dystansach 1/4 IM - indywidualnie Sprint - sztafety KW PSP Sprint - sztafety szkół PSP

Warsztaty metodyczne dla kadry PSP

W ostatnich dniach w naszej Szkole przeprowadzonoy warsztaty metodyczno-tematyczne przeznaczone dla kadry dydaktycznej ośrodków szkolenia i szkół pożarniczych z zakresu ratownictwa technicznego.

Dzień Kobiet w SA PSP w Poznaniu

Z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet Komendant Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Poznaniu złożył życzenia kobietom będącym funkcjonariuszami i pracownikami cywilnymi Szkoły.

Życzenia KG PSP z okazji Dnia Kobiet

Z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet Komendant Główny Państwowej Straży Pożarnej gen. brygadier Leszek Suski wystosował okolicznościowe życzenia dla Pań.

Targi Edukacyjne Poznań 2019

Podczas kolejnej edycji Targów Edukacyjnych nasza Szkoła na swoim stosiku promuje uczelnie pożarnicze oraz karierę zawodową w Państwowej Straży Pożarnej.

Ostatni dzień służby

Po raz ostatni w murach naszej Szkoły stawił się do służby st. asp. Krzysztof Tomczak.

Ostatni dzień służby

W dniu dzisiejszym pożegnało się ze służbą troje funkcjonariuszy naszej Szkoły: st. bryg. Jan Neubauer, st. kpt. Jacek Gawroński oraz asp. sztab. Elżbieta Andrzejewska.

VII Bieg Czekoladowy - Słodkie Walentynki

W kolejnej odsłonie biegu rozegrały się trzecie już zawody o Puchar Komendanta Szkoły Aspirantów PSP w Poznaniu.