Ostatni dzień służby st. bryg. Tomasza Nowickiego.

Z dniem 31.01.2023r. st. bryg. Tomasz Nowicki po ponad 30 latach pracy i służby w SA PSP w Poznaniu na zaopatrzenie emerytalne przeszedł st. bryg. Tomasz Nowicki.

Bezpieczeństwo podczas zimowego wypoczynku.

Ferie zimowe to czas wypoczynku i relaksu.

Zakończenie przeszkolenia w zawodzie strażak (SPS 13)

Mistrzostwa Dowódcy Garnizonu Poznań w Futsalu.

W sobotę 21 stycznia br. reprezentacja SA PSP w Poznaniu wzięła udział w "Mistrzostwach Dowódcy Garnizonu Poznań w Futsalu - II Memoriale im. Józefa Korzenia".

Udział Szkolnej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Działaniach Ratowniczych w 2022 roku.

W roku 2022 Szkolna Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza SA PSP w Poznaniu ponad 1200 razy uczestniczyła w działaniach ratowniczych na terenie powiatu poznańskiego.

II Edycja Projektu "Pasja, Wiedza, Wartości".

W dniu 19.01.2023r. w SA PSP w Poznaniu odbyło się podsumowanie II edycji Projektu PW2 - Pasja Wiedza Wartości.

Zajęcia z prewencji społecznej w przedszkolu nr 65 w Poznaniu.

We wtorek 17 stycznia 2023 roku funkcjonariusze Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Poznaniu odwiedzili Przedszkole nr 65 "WIOLINEK".

103. Rocznica Powrotu Leszna do Macierzy.

W dniu 17.01.20223r. odbyły się obchody uczczenia 103. Rocznicy Powrotu Leszna do Macierzy.

Przekazanie samochodu ratowniczo-gaśniczego dla jednostki OSP Krzemieniewo.

W dniu 16 stycznia br. w Krzemieniewie (powiat leszczyński) miało miejsce przekazanie nowego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla jednostki OSP Krzemieniewo.

Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury "budma".

W dniach 31.01-3.02.2023r. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędą się Międzynarodowe Tragi Budownictwa i Architektury.