Aktualności

Blog

Nagrody Komendanta Głównego PSP

Za wzorowe wykonywanie obowiązków służbowych i wysokie efekty w realizacji zadań służbowych Komendant Główny PSP przyznał nagrody funkcjonariuszom i pracownikom cywilnym.

11 Procesja Światła

Kolejny raz kadeci naszej szkoły wzięli udział w procesji organizowanej z okazji Niepokalanego Poczęcia NMP.

Kadeci na Mikołaja w przedszkolu Bartek

We czwartkowe przedpołudnie grupa kadetów z naszej szkoły złożyła wizytę w przedszkolu specjalnym Bartek.

Nowa instalacja do ćwiczeń

Szkolny poligon pożarniczy w Luboniu został wyposażony w nowy obiekt - trenażer do prowadzenia akcji ratowniczej podczas katastrofy kolejowej.

Rozpoczęcie szkolenia SPS 5

Rozpoczęto kolejne szkolenie podstawowe w zawodzie strażak organizowane przez Komendę Miejską PSP, Komendę Wojewódzką PSP i Szkołę Aspirantów PSP w Poznaniu.

Posadzenie dębu ku pamięci Jana Pawła II

W niedzielne przedpołudnie Komendant Główny PSP dokonał aktu symbolicznego posadzenia dębu, któremu towarzyszył uroczysty apel.

Akcja honorowego krwiodawstwa

Po raz kolejny kadeci naszej Szkoły we współpracy z Komendą Wojewódzką Policji w Poznaniu i Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Poznaniu podzielili się najcenniejszym darem.

100 lat niepodległości Polski

Po 123 latach nieobecności na mapach świata w dniu dzisiejszym Polska świętuje 100 rocznicę odzyskania niepodległości.

Porozumienie MSWiA i ZZ funkcjonariuszy

W czwartkowy wieczór 8 listopada 2018 roku Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji Joachim Brudziński i przedstawiciele strony społecznej podpisali porozumienie kończące akcję protestacyjną służb.

Podpisano porozumienie

Już niedługo rozpocznie się kolejne szkolenie podstawowe w zawodzie strażak realizowane we współpracy Szkoły z Komendą Miejską PSP i Komendą Wojewódzką PSP w Poznaniu.