Na miejsce gotów start!!!

W dniach 28-29 września br w Centralnej Szkole Państwowej Straży Pożarnej w Częstochowie odbyły się XXVII Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Sporcie Pożarniczym. W rywalizacji  udział brały cztery reprezentacje szkół pożarniczych, szesnaście reprezentacji wojewódzkich oraz dwie reprezentacje zagraniczne z Republiki Czech i Republiki Białorusi. Zawodnicy naszej Szkoły, mimo krótkiego czasu przygotowań, walczyli z ogromnym zaangażowaniem. Zaszczytną rolę oraz odpowiedzialność za sprawny przebieg rywalizacji ponosili w tym roku pracownicy i kadeci naszej Szkoły pod przewodnictwem bryg. Tomasza Nowickiego - sędziego głównego. Wszystkim zawodnikom i drużynom, niezależnie od zajętego miejsca w klasyfikacji, serdecznie gratulujemy. Końcowa klasyfikacja znajduje się na stronie internetowej gospodarzy Mistrzostw.

AN/MU