Aktualności

Narada roczna

-
29 stycznia 2018 roku w Szkole Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Poznaniu odbyła się narada służbowa z udziałem kierownictwa oraz wszystkich funkcjonariuszy i pracowników cywilnych Szkoły. Podczas narady dokonano podsumowania realizacji zadań w 2018 roku.

W naradzie udział wzięli zaproszeni goście: wielkopolski komendant wojewódzki PSP w Poznaniu bryg. Andrzej Bartkowiak oraz komendant miejski PSP w Poznaniu bryg. Jacek Michalak.

Naradę otworzył komendant szkoły st. bryg. Jan Kołdej, który przywitał wszystkich uczestników i dokonał podsumowania minionego roku. Następnie naczelnicy poszczególnych komórek organizacyjnych i funkcjonariusze samodzielnych stanowisk przedstawili i omówili realizację zadań i osiągnięć w roku 2018, oraz kierunki i cele do zrealizowania w 2019 roku. 

W dalszej części narady zastępcy komendanta szkoły bryg. Tomasz Wiśniewski oraz st. bryg. Wiesław Pokorski skierowali do funkcjonariuszy i pracowników nadzorowanych wydziałów podziękowania za wzorową pracę i zaangażowanie w realizację codziennych zadań, które przekładają się na wysoką ocenę placówki przez kierownictwo PSP. 

Podkreślić należy, że budowanie takiego właśnie wizerunku Szkoły jest wspólnym sukcesem całej kadry, za co szczególnie podziękował komendant Kołdej prosząc o podnoszenie poprzeczki w nowym roku.Opracowanie: st. kpt. Daniel Przewoźniak - SA PSP w Poznaniu
Zdjęcia: asp. sztab. Janusz Sosiński - SA PSP w Poznaniu


Galeria