Aktualności

Noworoczny Turniej halowej piłki Nożnej

-

W dniu 16.01.2014 roku już po raz drugi odbył się Noworoczny Turniej Halowej Piłki Nożnej pracowników Szkoły o Puchar Zastępcy Komendanta Szkoły. W turnieju wystąpiły trzy zespoły reprezentujące następujące komórki Szkoły: pion Kształcenia, pion Logistyki oraz pion Liniowy wraz z Pododdziałami Szkolnymi.  Mecze trwały 2 x 15 minut z krótką przerwą na regenerację sił.
W wyniku bardzo emocjonujących rozgrywek w systemie „każdy z każdym” został wyłoniony zwycięzca turnieju którym został pion Kształcenia, drugie miejsce przypadło pionowi Liniowemu wraz z Pododdziałami Szkolnymi, trzecie miejsce zajął pion Logistki.

Jak przebiegała rywalizacja najlepiej zobrazują wyniki poszczególnych spotkań które przedstawiają się następująco:
·
Kształcenie – Liniówka  5 : 2
·
Liniówka – Logistyka  4 : 1
·
Kształcenie – Logistyka  8 : 6

Jednocześnie organizatorzy Turnieju chcieliby podziękować sędziemu Turnieju. Tej ciężkiej roli rozjemcy podjął się kadet XXIII rocznika DSA - Mateusz Wesołowski.