Odszedł na wieczną służbę ...

Z wielkim żalem i ogromnym smutkiem zawiadamiamy, że zmarł emerytowany, wieloletni funkcjonariusz Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Poznaniu kpt. w st. spocz. Bogdan Stachowiak.

kpt. w st. spocz. Bogdan Stachowiak związany był ze Szkołą Chorążych Pożarnictwa od 1977 do 1993 roku. Następnie kontynuował służbę w Komendzie Rejonowej PSP w Poznaniu, w której w latach 1994 do 1998 pełnił funkcję Zastępcy Komendanta Rejonowego.

Najszczersze kondolencje oraz wyrazy głębokiego współczucia rodzinie i osobom najbliższym składa kierownictwo, kadra oraz kadeci SA PSP w Poznaniu.

Uroczystości pogrzebowe ś.p. kpt. w st. spocz. Bogdana Stachowiaka odbędą się 29 grudnia 2020 roku (wtorek) o godz. 11:30 na Cmentarzu Górczyńskim w Poznaniu przy ul. Ściegiennego 35.

Msza święta rozpocznie się o godzinie 10:00 w Kościele Matki Boskiej Bolesnej w Poznaniu przy ul. Głogowskiej 97.

Opracowanie: mł. bryg. Łukasz Kwas, SA PSP w Poznaniu
Zdjęcia: archiwum - SA PSP w Poznaniu