Odznaczenia i awanse służbowe

29 czerwca 2021 r. zorganizowany został uroczysty apel, podczas którego Komendant Szkoły st. bryg. Maciej Zdęga w asyście zastępców st. bryg. Mariusza Hulewicza oraz st. bryg. Wiesława Pokorskiego, wręczył odznaczenie i awanse na wyższe stanowiska służbowe oraz dokonał zmiany dodatku służbowego funkcjonariuszom Szkoły.

Odznaką "Zasłużony dla Ochrony Przeciwpożarowej" wyróżniony został jeden funkcjonariusz, natomiast pięciu otrzymało decyzje personalne dotyczące awansu na wyższe stanowisko służbowe oraz zmianę dodatku służbowego.

st. bryg. Urszula Fietz-Strychalska wręczyła pamiątkowe statuetki w ramach podziękowania za prace społeczne na rzecz kółka fizykochemicznego najbardziej wyróżniającym się kadetom: Jakubowi Drzycimskiemu, Kamilowi Dąbrowskiemu, Adrianowi Kowalskiemu oraz Szymonowi Wawrzynowi.

Wszystkim wyróżnionym i awansowanym gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w służbie.

Opracowanie: st. kpt. Renata Dokurno-Banasiak, SA PSP Poznań
Zdjęcia: mł. bryg. Rafał Wypych, SA PSP Poznań