Ostatni dzień służby bryg. Pawła Siwy

Dzień 30 października 2020 roku był ostatnim dniem służby bryg. Pawła Siwy - Naczelnika Wydziału Poligonu Szkolnego.

Paweł jest absolwentem XXI Turnusu Szkoły Chorążych Pożarnictwa (1991-1993). Służbę z Szkole Aspirantów PSP w Poznaniu rozpoczął 1.08.1993 roku.  Związany był z Wydziałem Kształcenia, Wydziałem Pododdziałów Szkolnych, w którym pracował aż 24 lata oraz Wydziałem Poligonu Szkolnego.

Przez 29 lat 1 miesiąc i 29 dni służby w Naszych szeregach brał udział w wielu szkoleniach, ćwiczeniach i manewrach, wychował ponad 2000 kadetów studium dziennego aspirantów, za co był wielokrotnie odznaczany, nagradzany i awansowany przez przełożonych.

W śród odznaczeń posiada :
  •  Złoty, srebrny i brązowy Medal Za Zasługi dla Pożarnictwa,
  •  Brązową i srebrną Odznakę Zasłużony dla Ochrony Przeciwpożarowej,
  •  Brązowy i srebrny Medal za Długoletnią Służbę nadawany przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej.

Dziękujemy Ci Pawle za Twój profesjonalizm, zaangażowanie i partnerstwo. Zawsze służyłeś radą, pomocą, zawsze można było na Ciebie liczyć.

Opracowanie: mł. bryg. Łukasz Kwas, SA PSP Poznań
Zdjęcia: st. asp. Maciej Wencek, SA PSP Poznań