Ostatni dzień służby mł. bryg. Agnieszki Nawrockiej

Dzień 19 stycznia 2021 roku był ostatnim dniem służby mł. bryg. Agnieszki Nawrockiej z Wydziału Organizacyjno-kadrowego w SA PSP w Poznaniu.

Mł. bryg. Agnieszka Nawrocka służbę w Szkole Aspirantów PSP w Poznaniu rozpoczęła 1 sierpnia 1998 r. w charakterze stażysty w Wydziale Finansowym, następnie pracowała w Wydziale Działań Ratowniczo-Gaśniczych na stanowisku Dyspozytora Punktu Alarmowego Szkoły Aspirantów PSP w Poznaniu. Kolejnymi wydziałami w których pracowała Agnieszka, to służba w Wydziale Kwatermistrzowskim,  Organizacyjno-Kadrowym,   Kształcenia oraz w ostatnim roku ponownie w Wydziale Organizacyjno-Kadrowym.

W ramach podnoszenia kwalifikacji zawodowych w roku 2002 ukończyła Szkołę Aspirantów PSP w Poznaniu uzyskując tytuł technika pożarnictwa i pierwszy stopień w korpusie aspirantów, następnie 11 listopada  2008 r. otrzymała pierwszy stopień  oficerski.

W śród odznaczeń posiada :
  • Brązowy Medal Za Zasługi dla Pożarnictwa,
  • Srebrny Medal Za Zasługi dla Pożarnictwa,
  • Srebrny Medal za Długoletnią Służbę nadawany przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej.

Dziękujemy Ci Agnieszko za Twój profesjonalizm, zaangażowanie i partnerstwo.

Opracowała: kpt. Renata Dokurno-Banasiak, SA PSP w Poznaniu
Zdjęcia: mł. asp. Piotr Janiuk, SA PSP w Poznaniu