Po 15 latach w Szkole

- W dniach 17-18 września 2010 po 15 latach od ukończenia Szkoły spotkali się  absolwenci III turnusu SA PSP w Poznaniu- rocznik 1993- 1995. Pomysłodawcą zorganizowania spotkania był Marek Chwalczuk, obecnie Zastępca Komendanta Miejskiego PSP w Białej Podlaskiej. W zjeździe uczestniczyło 29 osób, absolwentów I plutonu. Panowie zwiedzili Szkołę wspominając spędzony w niej czas i porównując jej obecny stan z tym, co pozostało w pamięci. Podczas spotkania z Komendantem Szkoły Aspirantów PSP w Poznaniu bryg. dr. inż. Grzegorzem Stankiewiczem mieli okazję obejrzeć prezentację multimedialną o Szkole, a także dowiedzieć o obecnej organizacji kształcenia pożarniczego i dokonaniach na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat. Panowie wspólnie wyznaczyli datę kolejnego spotkania na rok 2015.

Uczestnicy zjazdu:
Sławomir Bugdał