Podpisanie umowy na budowę stanowiska do mycia pojazdów i sprzętu.

W dniu 9 marca 2022 r. w Szkole Aspirantów PSP w Poznaniu została podpisana umowa na realizację zadania pn. "Budowa stanowiska do mycia pojazdów i sprzętu pożarniczego, kontenera magazynowego oraz wiaty na terenie Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Poznaniu, ul. Czechosłowacka 27".
Zadanie realizowane będzie przez wyłonione w postepowaniu przetargowym konsorcjum firmy PT INWEST Sp. z o.o. ze Swarzędza
i partnera PALTECH Sp. z o.o. z Jastrowia.
Umowę o realizacji inwestycji podpisali: st. bryg. Maciej Zdęga Komendant Szkoły jako Inwestor i Pan Rafał Szymkowiak lider konsorcjum - Prezes Zarządu firmy PT INWEST Sp. z o.o. ze Swarzędza.
Środki na realizację inwestycji pochodzą z budżetu państwa. Termin wykonania został określony na 23 tygodnie od dnia podpisania umowy.

Opracowanie: st. kpt. Przemysław Rychlicki
Zdjęcia: mł. asp. Piotr Janiuk