Podsumowanie 2021 roku

04 lutego 2022 r. odbyła się wideokonferencja Zastępcy Komendanta Głównego Państwowej Straży Pożarnej nadbryg. Adama Koniecznego z kierownictwem Szkoły Aspirantów PSP w Poznaniu.
W spotkaniu uczestniczył  Komendant Szkoły st. bryg. Maciej Zdęga, jego zastępca st. bryg. Wiesław Pokorski, naczelnicy Wydziałów oraz przewodniczący Organizacji Oddziałowej NSZZ "Solidarność" Pożarnictwa przy SA PSP w Poznaniu i Przewodniczący Zarządu Szkolnego NSZZ Pracowników Pożarnictwa przy SA PSP w Poznaniu.

Na spotkaniu podsumowano działalność Szkoły w 2021 r. oraz poruszono zagadnienia związane z planami i działalnością na 2022 r.

Zastępca Komendanta Głównego Państwowej Straży Pożarnej nadbryg. Adam Konieczny podziękował oraz wyraził słowa uznania dla wszystkich pracowników Szkoły za dotychczasową pracę.

Opracowała: st. kpt. Renata Dokurno-Banasiak, SA PSP Poznań
Zdjęcia: sekc. kdt Łukasz Rutkowski, SA PSP Poznań